Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Młodzi przyjęli sakrament bierzmowania

W tym roku do sakramentu bierzmowania w parafii pw. św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach przystąpiło 38 osób. Od września ubiegłego roku do 15 marca przygotowywali się na ten dzień przez udział w nabożeństwach, niedzielnych i pierwszopiątkowych Mszach świętych. Odbywali spotkania formacyjne oraz próby liturgiczne. Życzmy im z całego serca aby w pełni otwarli się na Dary Ducha świętego i by mężnie wyznawali wiarę i według niej żyli.
Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzielił biskup Piotr Greger. Duchową opiekę nad bierzmowanymi przez cały okres przygotowania sprawował ks. Grzegorz.