Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Zmarł ksiądz Witold Włoch

Zmarł ksiądz Witold Włoch, wikariusz parafii Chrystusa Króla w Chybiu. Urodził się w 1966 roku w Rajczy, święcenia kapłańskie przyjął w 1991 roku z rąk Kardynała Franciszka Macharskiego w Katedrze na Wawelu. Tego samego roku rozpoczął posługę wikariuszowską w parafii Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu.W 1992 roku został inkardynowany do nowo utworzonej Diecezji Bielsko-Żywieckiej, gdzie posługiwał jako wikariusz w parafiach: Świętego Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej Aleksandrowicach, Wszystkich Świętych w Wieprzu koło Andrychowa, Świętej Marii Magdaleny w Mazańcowicach oraz Chrystusa Króla w Chybiu.

Ksiądz Witold zmarł 9 sierpnia 2022 roku posługując jako wikariusz w parafii Chrystusa Króla w Chybiu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się:

  1. We wtorek, 16 sierpnia 2022 roku o godzinie 10:00 – Msza św. przy trumnie Zmarłego Kapłana w kościele Chrystusa Króla w Chybiu
  2. W tym samym dniu, we wtorek, 16 sierpnia 2022 roku o godzinie 14:00 – Msza św. pogrzebowa w kościele Św. Wawrzyńca DM i św. Kazimierza Królewicza w Rajczy i wyprowadzenie trumny z ciałem Kapłana na cmentarz parafialny w Rajczy

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…