Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie

DRODZY PARAFIANIE:
W związku z niemalejącą ilością zakażeń i tym, że mogą również zarazić się i zarażać innych osoby dwa razy zaszczepione a także z wprowadzoną nauką zdalną, podjęliśmy decyzje, że spotkania kolędowe odbędą się tak jak w zeszłym roku w kościele. Zaprosimy Was z poszczególnych rejonów na dodatkową Msze św. o godz. 18.00 ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym. Nie chcemy stwarzać precedensu, że wszyscy się izolują a księża chodzą po kolędzie.
Odwiedziny duszpasterskie na zaproszenie, jak sugerują Parafianie możemy przenieść np. po Wielkanocy. Możemy wtedy zaśpiewać pieśń wielkanocną, w maju do Matki Bożej a w czerwcu do Serca Pana Jezusa.
Przepraszamy za zamieszanie z karteczkami zaproszeniowymi. Wszystkie one zostaną zniszczone.