Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post 2021

    Wielki Post 2021

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Uroczystość i procesja Bożego Ciała

Serdeczne „Bóg zapłać” za uczestnictwo w przepięknej Uroczystości i procesji Bożego Ciała.


Wszystkim, którzy tak mocno się zaangażowali i przygotowali miejsca siedzące, zbudowali i ozdobili ołtarz główny, wszystkim przygotowujacym ołtarze, tym, którzy przystroili trasę procesji, domy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dzieciom pierwszokomunijnym, orkiestrze, całej Służbie Liturgicznej, panu kościelnemu, pani organistce, panu Krzysztofowi Przemykowi za obsługę nagłośnienia, Strażakom za niesienie baldachimu i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, Organizacjom, rodzicom dzieci pierwszokomunijnym i bierzmowanych, Wspólnotom Parafialnym i Wszystkim uczestnikom procesji. Procesja wokół kościoła z racji Oktawy Bożego Ciała po wieczornej Mszy św.