Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post 2021

    Wielki Post 2021

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Bóg na nas czeka!

Od czwartej niedzieli Wielkiego Postu gościł w naszej parafii ks. prof. Damian Wąsek, wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.Poprowadził przez kolejne cztery dni nasze parafialne rekolekcje, które stały się okazją do nawrócenia i do tego, by na nowo obudzić w naszych sercach żywą miłość do Pana Boga. - Chciałem przez tych kilka dni przekonać siebie i każdego z was, że Pan Bóg naprawdę nas kocha, że On jest miłością, jest miłosierny, że On nigdy się na nas nie obraża, że nie gniewa się, że czeka z otwartymi ramionami - mówił ks. dr Damian Wąsek, nasz tegoroczny rekolekcjonista, na zakończenie wielkopostnych rekolekcji w Mazańcowicach. Dziękujemy mu za tę gorliwość, z jakąm prowadził nas na spotkanie z Bożą miłością...