Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

W czwartek 26 stycznia we wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa zapraszamy na Całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu do kościoła w Mazańcowicach. Adoracja trwa codziennie w innej parafii diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Zapraszamy na poranną Mszę św. o godz. 7.00 po której rozpocznie się indywidualne spotkanie z Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystycznym Chlebie i potrwa do Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.

Podjęte w 2012 roku - z okazji 20-lecia istnienia diecezji bielsko-żywieckiej - wieczyste adoracje Najświętszego Sakramentu odbywają się codziennie w innej świątyni, za wyjątkiem niektórych dni, wyznaczonych ze względów wynikających z kalendarza liturgicznego.