Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Parafialna Akcja Charytatywna

Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w tym roku włączyli się w Parafialną Akcję Charytatywną.

„Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu”.
Wielu parafian ochoczo odpowiedziało na zaproszenie do wsparcia potrzebujących. Dzięki ogromnej ofiarności wzorem wcześniejszych lat i w tym roku, udało zrealizować się nam prawie wszystkie wskazane potrzeby. Z Waszej pomocy skorzystało aż 13 rodzin, w tym osoby starsze, samotne i chore. Serdecznie dziękujemy za wszystkie okazane gesty miłosierdzia.