Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Nowi ministranci

W czwartą niedzielę Adwentu do Liturgicznie Służby Ołtarza naszej parafii dołączyło 9 nowych ministrantów z klasy trzeciej. Nowi ministranci przez 6 miesięcy przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia w ich życiu. Przygotowanie odbywało się po opieką animatorów: Pawła Kamińskiego oraz Adama Gandzla i ks. Grzegorz. Służba Liturgiczna naszej parafii liczy obecnie 58 osób. Nowym ministrantom oraz ich rodzinom życzymy, aby radość ze służenia Panu przy ołtarzu, emanowała na ich samych oraz na ich najbliższych a nowo narodzone dziecię niech błogosławi. Nowi ministranci: Daniel Dziendziel, Grzegorz Grot, Julian Jagiełło, Kacper Majewski, Błażej Matuszek, Mikołaj Panczykowski, Jakub Strzelczyk, Mateusz Stryczek, oraz Dawid Światłoch.