Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Wieczór Uwielbienia

Na zakończenie niedzielnego świętowania 6 grudnia Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zorganizowała Wieczór Uwielbienia, który poprowadził zespół Tehillah. Poprzez radosną muzykę i śpiewy, świadectwa i dziękczynienia, a także ruchowy montaż "światłocienia" wychwalano i uwielbiano Pana Boga. Szkoda, że tak niewielu parafian zechciało przyłączyć się do tego nie tylko duchowego, ale i artystycznego przedsięwzięcia. Na zakończenie ks. proboszcz Piotr podziękował wykonawcom i uczestnikom i wszystkim udzielił pasterskiego błogosławieństwa.