Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Nowi lektorzy w dekanacie

6 grudnia na mszy św. o godz. 11.00 odbyła się uroczysta ceremonia przyjęcia do Liturgicznej Służby Ołtarza nowych lektorów z naszego dekanatu. Podczas Eucharystii o godz.11.00 nowi lektorzy otrzymali z rąk ks. dziekana Jana Justyna egzemplarze Pisma Świętego, by było ich przewodnikiem w życiu. Lektorzy przygotowywali się do tej posługi przez dłuższy czas pod kierunkiem swoich księży opiekunów, a w tym doniosłym momencie towarzyszyli im ich najbliżsi. Bardzo cieszymy się że wśród nowych 16 lektorów, 9 z nich jest z naszej wspólnoty parafialnej. Nowym lektorom oraz ich rodzicom, życzymy aby Słowo Boże, zawsze prowadziło ich pewnie ku zbawieniu.