Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Mikołaj zawitał do naszej świątyni

Niedziela, 6 grudnia była darem wielu radosnych przeżyć min. z racji wspomnienia św. Mikołaja, który to osobiście w samo południe zawitał do naszej świątyni by obdarować najmłodszych słodyczami – chociaż o starszych też pamiętał. Zapracowany Święty ze swymi pomocnikami już w sobotni wieczór odwiedził domy 35 dzieci i dostarczył im paczki, które powstały z "darów serca" zebranych w miejscowych sklepach. Niespodziewana wizyta TAKIEGO gościa była dla wielu maluchów ogromną niespodzianką i powodem szczęśliwych przeżyć. Korzystając z okazji jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować właścicielom sklepów z naszej miejscowości, z umożliwieni przeprowadzenie akcji, jak również wszystkim którzy otwartym, miłosiernym sercem włączyli się w Mikołajkową akcję. Dziękujemy również samemu św. Mikołajowi że znalazł dla nas czas, jak również Jego obstawie, tak grzecznej i tej mniej grzecznej.