Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Spotkanie młodych

22 listopada już po raz kolejny młodzież naszego dekanatu zgromadziła się aby razem Wielbić Pana i dzielić się nawzajem wiarę. Tym razem spotkanie odbyło się w Jasienicy i zgromadziło ok. 120 młodych ludzi. Jak zawsze spotkanie zainaugurowała Msza św. w której podczas homilii ks. Grzegorz duszpasterz młodzieży dekanatu Bielsko-Biała IV zaapelował aby każdy zaczął się zmieniać dla Chrystusa i drugiego człowieka nie od jutra ale już od dzisiaj. Po Eucharystii jak zawsze młodzież został ugoszczona domowymi wypiekami pań z KGW w Jasienicy, po czym zaczął się czas integracji, a więc wspólne zabawy przy muzyce. Na zakończenie dekanalnego dnia młodych, wszyscy przybyli zawierzyli się Chrystusowi prosząc Go aby to On prowadził ich bezpiecznie przez życie. 29 listopada młodzież planuje się spotkać na chrześcijańskich andrzejkach w salkach katechetycznych w Bielsku-Białej Wapienicy, by przez wspólną zabawę jeszcze lepiej się poznać i pokazać że chrześcijanin to człowiek radości.
Kolejne ostatnie w tym roku dekanalną spotkanie młodych połączone w dekanalną wigilijką młodych odbędzie się u nas w Mazańcowicach 19 grudnia. Nie może tam Ciebie zabraknąć młody przyjacielu, nie marnuj swego czasu na rzeczy które szczęścia prawdziwego nie dają.

{rokbox title=|Poświęcono wojenny grób żołnierzy NSZ :: parafiamazancowice.pl| album=|myalbum|}images/2014/smj/*.jpg{/rokbox}