Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Spotkanie młodych w Bielowicku

Młodzież naszego dekanatu już po raz trzeci zgromadziła się, aby wspólnie przez Eucharystie, Adoracje i czas wzajemnego przebywania ze sobą, przygotować swe serca i sumienia na spotkanie w Krakowie w ramach Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Tym razem liczna grupa prawie 70 młodych ludzi wspólnie modliła się w Bielowickiej świątyni. W homilii ks. Jarosław Jarco zachęcił przybyłą młodzież do aktywnego włączania się we wszystkie projekty i przedsięwzięcia związane z przygotowaniem do ŚDM Kraków 2016. Pani z Bielowicka ugościły młodzież iście po królewsku zapraszając wszystkich na pyszne domowe ciasto. Kolejne spotkanie planowane jest na 17 października w Jaworzu (spotkania odbywają się w trzecie piątki miesiąca) już teraz zapraszamy wszystkich młodych ludzi z naszej parafii i nie tylko by spędzili piątkowy wieczór nieco może odmiennie niż dotychczas w towarzystwie młodych wierzących ludzi i Pana Jezusa.

{rokbox title=|Dekanalne spotkanie młodych :: www.parafiamazancowice.pl| album=|myalbum|}images/2014/dsm/*.jpg{/rokbox}