XVIII Spotkanie Młodych Lednica 2000

Drodzy Przyjaciele!
Spotkanie Młodych Lednica 2000 ma już 18 lat. Uzyskało samodzielność i dojrzałość. Stało się trwałym elementem polskiego duszpasterstwa i wychowało setki tysięcy młodych ludzi.
Z niesłabnącym entuzjazmem nadal wybieramy Chrystusa i odkrywamy kolejne aspekty Jego miłości. Przybywajcie na Pola Lednickie po lednicki dowód osobisty oraz pierścień zaślubin z Jezusem. Po jeziorze Lednica nadal chodzi Chrystus, a my patrzymy Mu w oczy, idąc po wodzie w Jego kierunku. Ludzie wyboru Chrystusa to zupełnie nowi ludzie, dla których celem jest dom Ojca, a czasem - cała wieczność. Ludzie Lednicy wyzbywają się lęku i pogłębiają swoją świadomość przynależności do Chrystusa. Przynajmniej raz do roku musimy się zobaczyć. Czekam na Was 7 czerwca 2014 roku na Polach Lednickich.
W tym roku Spotkanie Młodych Lednica 2000 staje się konfesjonałem polskiej młodzieży. Nabożeństwo pokutne wraz z rachunkiem sumienia i spowiedzią poprowadzi wieloletni ceremoniarz papieski i jałmużnik - ks. abp Konrad Krajewski. Już dziś zaproście na XVIII Spotkanie Młodych Lednica 2000 wszystkich Waszych przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Całym sercem czekam na Was!
Do zobaczenia 7 czerwca!
Jan W. Góra OP

Piątek 6.VI.2014
20.00 Wspólna Eucharystia z homilią w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
21.00 Adoracja z nabożeństwem majowym
21.45 Wyjazd autokarem z Mazańcowic na Lednicę

Sobota 7.VI.2014
8.00 Otwarcie Pól Lednickich (recepcji) Spowiedź
12.00 Anioł Pański Nabożeństwo pokutne
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 Oficjalne rozpoczęcie Spotkania „To jest mój Syn umiłowany”
- Msza Święta Wigilii Zesłania Ducha Świętego „W Tobie mam upodobanie”
- Przesłanie Papieża Franciszka „Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja Was posyłam”
- Adoracja Najświętszego Sakramentu
- Wybór Chrystusa

Niedziela 8.VI.2014
powrót do Mazańcowic około 8.00

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SPOTKANIA
NABOŻEŃSTWO trwa wiele godzin i odbywa się pod gołym niebem.
WARTO ZABRAĆ:
• coś do siedzenia,
• wygodne buty,
• ciepłą odzież,
• płaszcz przeciwdeszczowy.
• nakryciu głowy,
• wodzie i jedzeniu (we własnym zakresie)
• podstawowych lekarstwach (szczególnie o tych, które zażywacie regularnie!)
• przygotowaniu duchowym

POBYT NA POLACH LEDNICKICH:
TYLKO NA POLACH LEDNICKICH można zaopatrzyć się w oryginalne, lednickie koszulki, ciekawe książki, gadżety oraz płyty z muzyką Siewców Lednicy.

Na miejscu Spotkania będą działały stoiska gastronomiczne w których będziecie mogli zakupić ciepły posiłek, napoje, słodycze, itd.

KOSZT WYJAZDU:
- 70 zł (Mazańcowice – dofinansowanie z parafii)
- 90 zł z reszta dekanatu.
- Obejmuje koszt przejazdu, ubezpieczenie, parkingi dla autokaru oraz zakup pamiątkowych gadżetów ze spotkania

ZAPISY:
Do 26 maja, listę z numerem pesel i numerem telefonu proszę przesłać na mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nr.tel.797-492-112 (zgłoszenie ilości uczestników).