Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Rocznica Komunii Świętej

18 maja uczniowie klas trzecich naszej szkoły podstawowej obchodzili swoją 1 rocznicę komunii świętej. Dzieci pod opieką katechetki pani Lucyny Greczki, przygotowały oprawę liturgiczną całej mszy świętej. Ks. Grzegorz podczas homilii skierowanej do dzieci świętujących swą rocznicę zwrócił uwagę na czystość serca, która każdego dnia jest potrzebna do tego by mieć stale dobry kontakt z Panem Jezusem, oraz zachęcił dzieci by jak najczęściej przyjmowały Go do swoich serc, bo tylko On zna ich potrzeby i jest Drogą, Prawdą i Życiem prowadzącym do zbawienia.

{rokbox title=|Rocznica :: www.parafiamazancowice.pl| album=|myalbum|}images/2014/rocznica/*.jpg{/rokbox}