Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Majówka Liturgicznej Służby Ołtarza

4 maja w godzinach wieczornych odbyła się majówka dla całej Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. O 18.00 ministranci i lektorzy zebrali się przy Oratorium św. Dominika Savio by razem cieszyć się wspólnotą i spędzić czas ze sobą. W programie majówki nie zabrakło aktywnego wypoczynku. Ministranci i lektorzy rozegrali między grupowy turniej w piłkę nożną (LSO podzielona jest na 5 grup) a także szlifowali swe umiejętności w piłce siatkowej. Miedzy czasie zmęczeni zawodnicy mogli posilić się przygotowanym poczęstunkiem oraz kiełbaską prosto z grilla, w końcu jak majówka to majówka. Od 19 do 21 czerwca cała Liturgiczna Służba Ołtarza będzie uczestniczyć w rekolekcjach sportowych w Bierach lub Rudzicy.

{rokbox title=|Majówka :: www.parafiamazancowice.pl| album=|myalbum|}images/2014/maj/*.jpg{/rokbox}